אודות

ברוכים הבאים ל – TheTrip השכרת קרוואנים. אנחנו נעזור לכם להתחבר לטבע בקרוואן. כל הקרוואנים שלנו חדשים ויוקרתיים מתוצרת weinsberg (גרמניה). הקרוואנים מאוד מפנקים ומכילים את כל מה שחדש היום בעולם הקרוואנים הנגררים. מיטות מפנקות ונוחות, מנורות לילה, המון תאי אחסון, מערכת סולארית המפיקה חשמל, מקרר העובד על גז או חשמל, מערכת מיזוג, מקלחת ושירותים, מטבח עם כיריים, מיקרו וחיבור למנגל חיצוני על גז. על המיטות מצעים נקיים ומגבות, המטבח מאובזר במכונת קפה, סכום, צלחות, סירים ומחבתות. בתא אחסון חיצוני יש שולחן פיקניק גדול ומתקפל, 4 כסאות, מחצלת וצלון המתחבר לקרוואן ומספק עוד פינת הצללה גדולה.

את כל הקרוואנים אנחנו מספקים לאחר ניקיון יסודי וחיטוי, אנו נספק הדרכה מקיפה על "איך להשתמש נכון בקרוואן" ואנו עומדים לרשותכם טלפונית בזמני הפעילות שלנו.  הקרוואנים ממוקמים בהרצליה לאיסוף והחזרה ואם אין באפשרותכם לגרור אותם, אנו מספקים גרירה של הקרוואן (בתשלום נוסף) לכל מקום שתרצו.

החופשה בקרוואן תאפשר לכם חיבור לשקט של הטבע, באמצע שום מקום מול נופיה המדהימים של ארצנו, השקיעות, המדבר, חופי הים וכל זאת בתנאי בית בקרוואנים המפנקים שלנו.

אנו מספקים 2 סוגי קרוואנים

קרוואנים המכילים עד 6 אנשים

קרוואנים המכילים עד 4 אנשים